0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
France
Coupe de la Ligue
پاریس سن ژرمن
۰
۰
المپیک لیون
Finished
۲۳:۴۰
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
ذوب آهن
۱
۱
Naft Masjed Soleyman FC
Finished
۲۰:۳۰
سایپا کرج
۱
۰
Machine Sazi Tabriz
Finished
۲۰:۴۵
صنعت نفت آبادان
۱
۱
پدیده مشهد
Finished
۲۱:۰۰
تراکتور سازی تبریز
۰
۰
پیکان
Finished
۱۹:۴۵
Switzerland
سوپر لیگ
گالن
۶
۰
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
۲۳:۰۰
سیون
۰
۱
یانگ بویز برن
Finished
۲۳:۰۰
تون
۰
۰
بازل
Finished
۲۳:۰۰
لوگانو
۳
۱
Servette FC
Finished
۲۳:۰۰
لوذرن
۲
۱
زوریخ
Finished
۲۳:۰۰
Austria
لیگ اول
رید
۹
۰
فلوریدزدورفر آ سی
Finished
۲۳:۰۰
SK Austria Klagenfurt
۶
۱
واکر اینسبروک
Finished
۲۳:۰۰
FC Juniors OO
۳
۱
SV Horn
Finished
۲۳:۰۰
کا اس وی ۱۹۱۹
۰
۳
Young Violets FK Austria Wien
Finished
۲۳:۰۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۳
لیفرینگ
Finished
۲۳:۰۰
Grazer AK
۲
۲
SV Lafnitz
Finished
۲۳:۰۰
بلاو وایس لینز
۴
۰
FC Dornbirn 1913
Finished
۲۳:۰۰
استرالیا لوستناو
۱
۳
SKU Amstetten
Finished
۲۳:۰۰
Italy
سری بی
AC Chievo Verona
۱
۰
پسکارا
Finished
۲۳:۳۰
اسکولی
۲
۴
Benevento Calcio
Finished
۲۳:۳۰
Cosenza Calcio
۳
۱
SS Juve Stabia
Finished
۲۳:۳۰
Trapani Calcio
۲
۰
FC Crotone
Finished
۲۳:۳۰
سالرنیتانا
۱
۲
اسپزیا کلسیو
Finished
۲۳:۳۰
کرمونز
۲
۲
Pordenone Calcio
Finished
۲۳:۳۰
فروسینونه کالسیو
۱
۱
AC Pisa 1909
Finished
۲۳:۳۰
ویرتوس انتلا
۲
۳
اس سیتادلا
Finished
۲۳:۳۰
ونزیا
۳
۱
پروجا
Finished
۲۳:۳۰
AS Livorno
-
-
امپولی
Cancelled
۲۳:۳۰
Norway
دسته 1
رانهیم
۳
۲
کونگسوینگر
Finished
۲۰:۳۰
Tromsoe IL
۴
۲
Stjordals/Blink
Finished
۲۰:۳۰
Kfum Oslo
۰
۰
اسان فوتبال
Finished
۲۰:۳۰
سوگندال
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
ستروممن
۴
۰
ساندس
Finished
۲۰:۳۰
Oeygarden FK
۱
۱
Grorud IL
Finished
۲۰:۳۰
جرو
۲
۲
Lillestrom SK
Finished
۲۳:۰۰
اولنساکر/کیسا
۲
۲
هام-کام
Finished
۲۰:۳۰
Ireland
دسته برتر
دانداک
۱
۱
پاتریک اتلتیک
Finished
۲۳:۱۵
دری سیتی
۰
۲
اسلیگو روورس
Finished
۲۱:۱۵
دری سیتی
-
-
دانداک
Cancelled
۲۳:۱۵
Shelbourne FC
-
-
کورک سیتی
Cancelled
۲۳:۱۵
واتفورد
-
-
پاتریک اتلتیک
Cancelled
۲۳:۱۵
شامروک روورز
-
-
بوهمیانس دابلین
Cancelled
۲۳:۳۰
Australia
لیگ
وسترن سیدنی
۱
۰
ولینگتون فونیکس
Finished
۱۴:۰۰
Western United FC
-
-
ولینگتون فونیکس
Cancelled
۱۴:۰۰
China
سوپر لیگ چین
جیانگسو
۰
۰
شاندونگ لوننگ
Finished
۱۴:۳۰
دالیان ویفانگ
۱
۱
هنان جیانی
Finished
۱۶:۳۰
Romania
لالیگا۱ مرحله قهرمانی
اس سی فوتبال کلاب اف سی اس بی اس ای
۰
۲
کلوج
Finished
۲۳:۰۰
آسترا جیورجیو
-
-
یونیورسیتاتی کرایووا
Cancelled
۲۰:۱۵
USA
MLS is Back Tournament, Knockout stage
فیلادلفیا یونیون
۳
۱
اسپورتینگ کانساس سیتی
Finished
۰۴:۳۰
Estonia
لیگ برتر
نومه کلجو
۱
۱
جالگپللیکول تامکا
Finished
۲۱:۰۰
جی کا سیلامی کالیو
۰
۳
فلورا تالین
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی
بایرن مونیخ
۱
۰
المپیک مارسی
Finished
۱۸:۳۰
بلانسکو
۲
۰
زبروجووکا برنو
Finished
۱۹:۳۰
یونیکو
۱
۱
پروستیو
Finished
۱۹:۳۰
یوستی ناد لابم
۲
۱
FC Viktoria Plzen B
Finished
۱۵:۳۰
نیترا
۱
۱
بانیک اوستراوا
Finished
۲۱:۳۰
پیرین بلاگووگراد
۲
۰
FC Arda Kardzhali
Finished
۱۲:۰۰
بوتو پلفدیف
۳
۰
ایتار ۱۹۲۴ ولیکو تارنو
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Kfar Shelem
۲
۰
Hapoel Tel Aviv FC
Finished
۱۰:۳۰
سکژیا نس زیونا
۰
۰
Hapoel Petah Tikva FC
Finished
۱۰:۳۰
USV Siebing
۲
۴
Sv Ubelbach
Finished
۲۱:۳۰
فهرینگ
۴
۳
گلیسدورف
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Katamon Jerusalem FC
۴
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
Finished
۱۰:۳۰
مکابی نتانیا
۲
۱
Maccabi Petah Tikva FC
Finished
۱۱:۰۰
بیرویی استارا زاگورا
۴
۱
هبار پازاردژیک
Finished
۲۰:۳۰
TUS Heiligenkreuz
۷
۰
پاچرن
Finished
۲۱:۳۰
بوتو وراتسا
۳
۱
کاریانا ایردین
Finished
۲۰:۳۰
Bad Sauerbrunn
۰
۲
نوسیدل
Finished
۲۱:۳۰
لئوبندورف
۱
۳
فیرست وینا
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Ra`anana FC
۲
۳
هاپوئل هادرا
Finished
۱۱:۰۰
Spartak Myjava
-
-
Uhersky Brod
Cancelled
۲۰:۳۰
وورما
۰
۴
ASK Elektra
Finished
۲۰:۳۰
اس سی کالسدورف
۷
۰
گانس
Finished
۲۱:۳۰
Flavia Solva
۱
۴
ویلدون
Finished
۲۱:۳۰
Sus Waltrop
۰
۲
هالترن
Finished
۲۲:۰۰
TUS Harpen
۱
۰
Sf Stuckenbusch
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
پالیستا،سری ای 1،بازی های حذفی
براگانتینو
۰
۲
کورینتیانس
Finished
۰۲:۳۰
سانتوس
۱
۳
پانته پرتا
Finished
۰۵:۰۰
Morocco
بوتولا
ارسی‌آ راجا کازابلانکا اتلتیک
۳
۱
CR Khemis Zemamra
Finished
۰۱:۳۰
Serbia
سوپر لیگ
اسپارتاک زدرپسوا کرو
۳
۰
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۲۱:۳۰
FK Tsc Backa Topola
۲
۲
وجودینا
Finished
۲۱:۳۰
لادوست لوسانی
۲
۱
جاوورماتیس
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
پرینامبوکانو،سری آ1،بازیهای حذفی
سالگوییرو
۳
۰
آفوگادوس اینگازیرا
Finished
۰۲:۳۰
Georgia
لیگ ملی
FC Telavi
۰
۰
FC Merani Tbilisi
Finished
۲۱:۳۰
Mongolia
First League
Bch Lions
۱
۰
Tuv Buganuud
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
دسته یک
اتلون تاون
۱
۳
وکسفورد
Finished
۲۳:۱۵
گالوی یونایتد
۰
۲
کابینتیلی
Finished
۲۳:۱۵
Bray Wanderers
۰
۰
کوبه رامبلرز
Finished
۲۳:۱۵
یونیورسیتی کالج دوبلین
۰
۰
لانگفورد تون
Finished
۲۳:۱۵
دروغدا یونایتد
-
-
Bray Wanderers
Cancelled
۲۳:۱۵
یونیورسیتی کالج دوبلین
-
-
Shamrock Rovers II
Cancelled
۲۳:۱۵
وکسفورد
-
-
کابینتیلی
Cancelled
۲۳:۱۵
Moldova
بخش ملی
میلسامی
۳
۱
FC Codru Lozova
Finished
۲۲:۰۰
Australia
لیگ 3 پایتخت بریزبن
Teviot Downs SC
۲
۲
Logan Village
Finished
۱۵:۰۰
Finland Amateur
دسته سوم تورکو
Masku
۳
۲
Tps Ii
Finished
۲۰:۰۰
Lithuania
II Lyga Pietu
FK Viltis Vilnius
۳
۲
FK Vidzgiris Alytus
Finished
۲۰:۰۰
Austria Amateur
لیگ ترول
SV Woergl
۲
۱
تلفس
Finished
۲۲:۰۰
Poland
I Liga, Promotion Playoff
Warta Poznan
۲
۰
Radomiak Radom
Finished
۲۰:۱۰
Finland Amateur
دسته سوم هلسینکی / اوسیما 1
پوهو
۰
۱
کاپا
Finished
۲۱:۴۵
هرتو
۳
۵
Nups
Finished
۲۰:۳۰
Australia
کوئین ایسلند لیگ برتر ملی زیر ۲۰سال
ردلندس یونایتد
۰
۶
بریسبان استریکرز
Finished
۱۳:۳۰
Ukraine
لیگ وایشا، زنان
ژیلستروی-۱ خارکیو
۲
۰
Voskhod Stara Mayachka
Finished
۱۲:۳۰
پانتری ومن
۰
۳
یاتران-عمانفرماش عمان
Finished
۱۲:۳۰
ژیلستروی-۲ خارکیو
-
-
Mariupolchanka Mariupol
Cancelled
۱۶:۳۰
Australia
لیگ 2 پایتخت بریزبن
North Brisbane FC
۳
۱
Bardon Latrobe
Finished
۱۵:۰۰
Poland
IV Liga
Ner Poddebice
۰
۳
Boruta Zgierz
Finished
۲۰:۳۰
Norway
دسته دوم، گروه 1
IF Floeya
۲
۵
Floro
Finished
۱۹:۳۰
Simulated Reality League
Coupe de la Ligue SRL
Paris Saint Germain Srl
۳
۰
Olympique Lyonnais Srl
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Sergipano, Final Round
سرژیپه
۲
۱
ایتابایانا
Finished
۰۳:۴۵
Simulated Reality League
Copa Libertadores Playoffs SRL
SE Palmeiras SP Srl
۰
۲
America De Cali Srl
Finished
۰۵:۰۰
Estonia
اسلیلیگا B
Laanemaa JK Haapsalu
۳
۰
Rakvere JK Tarvas
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
لیگ دسته دوم فوتبال لهستان/لاس
ویلجاندی تولویک 2
۳
۱
جی کا پیراجا تالین
Finished
۲۰:۳۰
Slovakia
لیگ 3
Tatran Oravske Vesele
۳
۰
FK Cadca
Finished
۲۰:۰۰
Kazakhstan
لیگ برتر
کیزیلزهار پتروپاولوسک
-
-
کایرات آلماتی
Cancelled
۱۶:۳۰
اوکژیتپیس کوکشیتو
-
-
FK Kaspyi Aktau
Cancelled
۱۶:۳۰
تاراز
-
-
ژتیسو تالدیکورگان
Cancelled
۱۶:۳۰
آستانا
-
-
شاختیور کاراگندی
Cancelled
۱۶:۳۰
کایسار کیزیلوردا
-
-
اوردابسی
Cancelled
۱۶:۳۰
Brazil
مسابقات قهرمانی برزیل سری ب
امریکا مینیرو
-
-
AD Confianca SE
Cancelled
۲۳:۳۰
فیگیرنس
-
-
ژوونتود آر اس
Cancelled
۲۳:۳۰
سی آر بی آل
-
-
پانته پرتا
Cancelled
۲۳:۳۰
گوارانی
-
-
اوای
Cancelled
۲۳:۳۰
Botafogo FC SP
-
-
EC Vitoria BA
Cancelled
۲۳:۳۰
پرانا کلوب
-
-
اوئسته
Cancelled
۲۳:۳۰
برزیل دی پلوتاس
-
-
سی اس آ آل
Cancelled
۲۳:۳۰
نوتیکو
-
-
Cruzeiro EC MG
Cancelled
۲۳:۳۰
سامپایو کره
-
-
Cuiaba EC MT
Cancelled
۲۳:۳۰
Chapecoense SC
-
-
Operario Ferroviario EC PR
Cancelled
۲۳:۳۰
Australia
لیگ 2 پایتخت بریزبن
North Brisbane Reserves
-
-
Bardon Latrobe
Cancelled
۱۳:۰۰
Peru
دسته برتر، کلاسورا
Deportivo Llacuabamba
-
-
Club Sportivo Cienciano
Cancelled
۲۱:۳۰
ایاکوچو
-
-
آکادمیا کانتولا
Cancelled
۲۱:۳۰
Carlos Mannucci
-
-
اسپورت بویز اسوکیاتیون
Cancelled
۲۱:۳۰
Atlético Grau
-
-
آلیانزا لیما
Cancelled
۲۱:۳۰
دپورتیوو مونیسیبال
-
-
اسپورت اوانکایو
Cancelled
۲۱:۳۰
یونیورسیتاریو د دپورتس
-
-
FC Carlos Stein
Cancelled
۲۱:۳۰
بیناسیونال
-
-
Universidad Cesar Vallejo
Cancelled
۲۱:۳۰
اسپورتینگ کریستال
-
-
ملگار
Cancelled
۲۱:۳۰
رئال گارسیلاسو
-
-
د کاجامارکا
Cancelled
۲۱:۳۰
Alianza Universidad De Huanuco
-
-
دپورتیوو سن مارتین
Cancelled
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید