0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
استقلال تهران
۲
۱
فولاد مبارکه سپاهان
Finished
۲۱:۳۰
FC Nassaji Mazandaran
۱
۱
پرسپولیس
Finished
۱۹:۳۰
GOL Gohar Sirjan FC
۰
۰
فولاد خوزستان
Finished
۲۰:۱۵
پارس جنوبی جم
۰
۲
Shahin Bushehr FC
Finished
۲۰:۳۰
Italy
سری آ
میلان
۳
۰
کالیاری
Finished
۲۳:۱۵
ناپولی
۳
۱
لاتزیو
Finished
۲۳:۱۵
اتلانتا
۰
۲
اینتر میلان
Finished
۲۳:۱۵
Brescia Calcio
۱
۱
سمپدوریا
Finished
۲۰:۳۰
یوونتوس
۱
۳
رم
Finished
۲۳:۱۵
Belgium
جام حذفی
کلوب بروگ
۰
۱
رویال انتورپ
Finished
۲۳:۰۰
Korea Republic
کی-لیگ کلاسیک۱
جیونبوک هیوندا موتورس
۲
۱
پوهانگ استیلیرس
Finished
۱۴:۳۰
Seongnam FC
۱
۲
سئول
Finished
۱۴:۳۰
اینچئون یونایتد
۱
۳
گوانگجو
Finished
۱۵:۳۰
Qatar
لیگ ستارگان
الریان
۰
۰
العربی دوحه
Finished
۱۸:۰۰
السایلیا
۲
۲
AL Shahaniya
Finished
۲۰:۱۵
China
سوپر لیگ چین
بیجینگ گوان
۱
۰
Wuhan Zall FC
Finished
۱۴:۳۰
Shijiazhuang Ever Bright FC
۲
۲
Qingdao Huanghai FC
Finished
۱۶:۳۰
Japan
جی لیگ
توکیو
۲
۳
ساگان توسو
Finished
۱۴:۳۰
اوراوا رد دیاموندس
۱
۱
شیمیزو اس-پالس
Finished
۱۴:۳۰
گامبا اوساکا
۰
۱
کاواساکی فرونتال
Finished
۱۴:۳۰
شونان بلمار
۰
۱
سرزو اوزاکا
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۱
۴
کاشیما انتلیرس
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۰
۲
سانفریس هیروشیما
Finished
۱۳:۳۰
ناگویا گرامپوس
۰
۱
کاشیوا ریسول
Finished
۱۳:۳۰
وگالتا سندای
۰
۱
یوکوهاما مارینوس
Finished
۱۳:۳۰
Ireland
دسته برتر
شامروک روورز
۳
۱
فین هارپس
Finished
۲۰:۳۰
Shelbourne FC
۰
۱
واتفورد
Finished
۱۷:۳۰
اسلیگو روورس
-
-
فین هارپس
Cancelled
۲۳:۱۵
Georgia
لیگ ملی
دینامو تبیلیسی
۱
۰
چیخورا ساچخره
Finished
۲۱:۰۰
لوکومتیو تبلیسی
۱
۲
تورپدو کوتایسی
Finished
۲۲:۰۰
Norway
لیگ برتر فوتبال نروژ
ساندفجورد فوتبال
۲
۱
مولد
Finished
۲۰:۳۰
بران
۱
۲
والرنگا
Finished
۲۳:۰۰
Scotland
لیگ برتر
آبدرین
۰
۱
گلاسکو رنجرز
Finished
۱۶:۰۰
هیبرنیان
۲
۱
کیلمارنوچ
Finished
۱۸:۳۰
ST Mirren
۱
۰
Livingston FC
Finished
۱۸:۳۰
Dundee United
۱
۱
جانستون
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
سوپر لیگ
رادنیکی نیس
۳
۰
FK Metalac Gornji Milanovac
Finished
۲۲:۰۰
ناپرداک
۱
۳
پارتیزان بالگرده
Finished
۲۰:۰۰
FK Crvena Zvezda
۳
۰
FK Novi Pazar
Finished
۲۲:۰۰
FK Cukaricki
۳
۰
FK Indjija
Finished
۲۲:۰۰
FK Proleter Novi Sad
۲
۰
راد بوگراد
Finished
۲۲:۰۰
وزدوواک
۱
۳
رادنیک سوردولیسا
Finished
۲۲:۰۰
ماکوا ساباک
۱
۰
باکا
Finished
۲۲:۰۰
Korea Republic
کی-لیگ کلاسیک۲
ساون
۱
۲
انسان گرینرز
Finished
۱۵:۳۰
Jeju Utd
۱
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
Chungnam Asan FC
۱
۲
دائجون سیتیزن
Finished
۱۴:۳۰
Tunisia
لیگ ۱
اسپرانسی اسپورتیو دی تونس
۲
۱
AS Soliman
Finished
۲۱:۳۰
کلوب بیزرتین
۰
۰
بن گوردان
Finished
۲۰:۳۰
جی سی کایروآناسیه
۱
۳
اتویل اسپورتیو ساحل
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
Croatia Cup
اچ ان کی ریجیکا
۱
۰
لوکوموتیو زاگرب
Finished
۲۳:۰۰
Finland
لیگ برتر فوتبال فنلاند
اینتر ترکو
۲
۱
ماریهامن
Finished
۱۸:۳۰
اچ جی کی هلسینکی
۲
۲
کوپیو
Finished
۱۸:۳۰
ایلوس
۲
۲
هیفک
Finished
۱۸:۳۰
سیناجوئن
۱
۱
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۸:۳۰
رووانیمی
۲
۳
تورکو
Finished
۱۸:۳۰
Bosnia & Herzegovina
لیگ پریمیجر
زرینجسکی موستار
۱
۰
FK Olimpic Sarajevo
Finished
۲۲:۳۰
زلجزنیکار
۳
۰
FK Velez Mostar
Finished
۲۳:۰۰
بوراک بانجا لوکا
۶
۰
ملادوست دوبوج کاکانج
Finished
۲۰:۳۰
اسلوبودا توزلا
۱
۱
رادنیک بیجیلجینا
Finished
۲۰:۰۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی
ماریبور
۸
۱
بلتینکی
Finished
۲۱:۳۰
اوویرویس
۱
۰
Rcs Brainois
Finished
۲۳:۰۰
اوجپست
۱
۱
دیوسگیوری
Finished
۱۷:۳۰
آینتراخت فرانکفورت
۱
۱
موناکو
Finished
۲۰:۳۰
لادا بولس لاو
۲
۳
فوتبال ترینک
Finished
۱۵:۳۰
هرتا زلندورف
۳
۱
بیرلینر
Finished
۱۵:۳۰
اس کا ان .پوئلتن
۱
۱
لیسن
Finished
۲۰:۳۰
آنیف
۸
۰
SV Strasswalchen
Finished
۱۲:۳۰
بوخوم زیر 19 سال
۲
۲
هالترن
Finished
۱۶:۳۰
هلاس کاگران
۸
۴
Sv Gablitz
Finished
۲۰:۳۰
ویان زلاته موراوچ
۳
۲
بانیک اوستراوا
Finished
۱۲:۳۰
پروستیو
۶
۰
ویکتوریا اوتروکوویس
Finished
۱۲:۳۰
اسلوان ولواری
۲
۱
لوکو ویلتاوین
Finished
۱۳:۰۰
Legia Warszawa II
۰
۰
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Finished
۱۳:۳۰
Ks Blonianka Blonie
۱
۲
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۳:۳۰
تپلیس
۰
۱
هرادک کرالاو
Finished
۱۳:۳۰
زولته وارخم
۲
۱
خنت
Finished
۱۳:۳۰
لادا بولس لاو
۴
۲
فوتبال ترینک
Finished
۱۳:۳۰
اسپارتا پراگ
۵
۰
ماس تابورسکو
Finished
۱۳:۳۰
استورم گراز آماتور
۲
۲
آدمیرا واکر
Finished
۱۹:۳۰
ام تی کی بوداپست
۲
۰
سرد
Finished
۱۹:۳۰
پاردوبیس
۱
۰
ویسوکینا جیلاوا
Finished
۱۹:۳۰
جورچ پتروف
۱
۰
Fk Sloga Vinica 1934
Finished
۲۰:۰۰
NK Brezice 1919
۲
۳
کرکا
Finished
۲۲:۰۰
Slovacko B
۱
۱
Fc Zbrojovka Brno B
Finished
۱۲:۳۰
Blau Weisse Jungs Linz
۰
۰
Sv Ried Ii
Finished
۱۲:۳۰
اوستی اورلیچی
۱
۱
SK Sigma Olomouc B
Finished
۱۳:۰۰
بانیک سوکولو
۰
۲
یوستی ناد لابم
Finished
۱۳:۰۰
اسلووان روسیس
۲
۰
هودونین
Finished
۱۳:۳۰
FK Prepere
۲
۱
اسلوان لیبرس
Finished
۱۶:۰۰
ساربروکن
۵
۲
فرانکفورت
Finished
۱۶:۳۰
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
۳
۲
FC Differdange 03
Finished
۲۰:۳۰
ملادوست زدرالووی
۲
۱
وربووک
Finished
۲۰:۳۰
استادلاو
۱
۳
تیم وینر لینین
Finished
۲۰:۳۰
Gallspacher Sk
۱
۷
ولز
Finished
۲۱:۰۰
FC Tubize
۳
۰
Crossing Schaerbeek
Finished
۲۱:۳۰
برگالنیسا استیپ
۰
۲
اشکندیا 79 تتوو
Finished
۲۲:۰۰
Acs Viitorul Selimbar
-
-
ستیت دوا
Cancelled
۱۱:۳۰
PFC Lokomotiv Mezdra
-
-
FC Chavdar Etropole
Cancelled
۱۲:۰۰
FK Sindelic Beograd
۲
۰
FK Teleoptik
Finished
۱۲:۳۰
اسلووان روسیس
-
-
ویسوچینا جیلاوا
Cancelled
۱۳:۳۰
اسلوان لیبرس
-
-
کرودیم
Cancelled
۱۳:۳۰
ولفراس
۰
۳
ولبرت
Finished
۱۳:۳۰
ترنسین
۰
۳
پوهرونی
Finished
۱۴:۳۰
وستین
۲
۰
FC Brumov
Finished
۱۶:۳۰
رایونگ
۱
۳
چونبوری
Finished
۱۶:۳۰
ووپرتالر
۳
۲
کرای
Finished
۱۶:۳۰
VSG Altglienicke
۷
۰
TSG Neustrelitz
Finished
۱۶:۳۰
Turk Gucu Friedberg
-
-
بایرن آلزینو
Cancelled
۱۶:۳۰
اسوه
-
-
دودرخت
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FSV Duisburg
۲
۵
Msv Dusseldorf
Finished
۱۷:۳۰
بردا
-
-
هیرنوین
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Wiener Sport Club Reserve
۰
۶
Fc Olympique Klosterneuburg 05
Finished
۱۷:۳۰
روت ویس فرانکفورت
۳
۳
Sv Rot-weiss Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
Tus Hornau
۱
۴
Tus Dietkirchen
Finished
۱۸:۰۰
مینیور پرنیک
۱
۱
ویهرن ساندانسکی
Finished
۱۹:۳۰
داک دوناجسکا استردا
۰
۶
نیس
Finished
۱۹:۳۰
GFK Ohrid
۰
۲
استروگا تریم لوم
Finished
۲۰:۰۰
اسلوبودا اوزیسه
-
-
Fk Macva 1929 Bogatic
inprogress
۲۰:۰۰
تسارسکو سلو سوفیا
-
-
استرومسکا سلوا
inprogress
۲۰:۰۰
راپید وین
۴
۱
ASV Drassburg
Finished
۲۰:۰۰
FK Akademija Pandev
-
-
جی اف کی تیکوس کاوادارسی
inprogress
۲۰:۱۵
Nk Tomislav
۰
۶
سیبالیا وینکووسکی
Finished
۲۰:۳۰
FK Zvezdara
۲
۳
اوملادیناک نووی بانوچی
Finished
۲۰:۳۰
رابوتنیکی اسکوپج
۱
۰
FC Borec Veles
Finished
۲۰:۳۰
پوکاس آکادمیا
-
-
اسلوان براتیسلاوا
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Becej 1918
۳
۰
FK Radnicki Zrenjanin
Finished
۲۰:۴۵
HNK Hajduk II
-
-
زاگورا
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
واز گرونائو
-
-
USC Eugendorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden
سوپریتان
Ljungskile SK
۰
۰
هالمستاد
Finished
۲۰:۰۰
اسکیلسفونا
۱
۱
اوسترس
Finished
۲۰:۰۰
GIF Sundsvall
۱
۴
دجرفورس ایف
Finished
۲۰:۰۰
Mexico
دسته برتر، اپرتورا
کلوب پوئبلا
۱
۱
کروز آزول
Finished
۰۵:۰۰
FC Juarez
۱
۰
نکاکسا
Finished
۰۷:۰۰
Australia
لیگ
ملبورن سیتی
۲
۰
سیدنی
Finished
۱۱:۳۰
USA
USL, Championship
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Charleston Battery
Finished
۰۴:۰۰
USA
MLS is Back Tournament, Knockout stage
اورلاندو سیتی
۱
۱
لس آنجلس
Finished
۰۴:۰۰
Paraguay
دسته برتر، اپرتورا
اسپورتیوو لوکوئنو
۰
۱
Club River Plate Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
جنرال دیاز
۱
۱
12 De Octubre De Itaugua
Finished
۰۳:۰۰
Sweden
آلسونسکان
اوربرو
۱
۲
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
دیجوگاردن
۳
۱
هاکن
Finished
۱۷:۳۰
Romania
لالیگا۱ مرحله حذفی
ویتورول کنستانتا
۰
۳
سپسی
Finished
۲۰:۳۰
ACS FC Academica Clinceni
۰
۲
AFC Hermannstadt
Finished
۱۸:۰۰
سپسی
-
-
دینامو بوسورستی
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Romania
لالیگا۱ مرحله قهرمانی
بوتوسانی
۴
۱
گاز متان مدیاس
Finished
۲۳:۰۰
Estonia
لیگ برتر
جی کا ترنس ناروا
۱
۰
کورساره
Finished
۲۰:۳۰
Tallinna JK Legion
۰
۳
پاید لینامیسکوند
Finished
۱۷:۳۰
Moldova
بخش ملی
پتروکاب
۱
۰
اسفینتول گورگه
Finished
۲۲:۰۰
FC Floresti
۰
۱
شریف تیراسپول
Finished
۱۹:۳۰
Australia
لیگ 1 پایتخت بریزبن
The Lakes
۱
۰
AC Carina
Finished
۰۹:۵۰
Brazil
Pernambucano, Serie A1, Relegation Round
Decisao PE
۰
۳
اسپورت رسیفی
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
ویتوریا
-
-
Petrolina PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Lithuania
لیگ آ
بانگا گارگزدای
۱
۱
FK Riteriai
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano, Playoffs
بوتافوگو
۲
۰
ترز
Finished
۰۵:۰۰
Sousa EC PB
-
-
کمپیننس
Cancelled
۰۳:۴۵
Russia
لیگ ملی فوتبال
FC Chertanovo Moscow
۱
۲
اسپارتاک مسکو 2
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Bryansk
۰
۱
اورنبورگ
Finished
۱۸:۳۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۹:۳۰
فیکل ورونژ
۱
۰
FK Akron Tolyatti
Finished
۱۹:۳۰
FC Irtysh Omsk
۱
۲
ینیسی کراسنویارسک
Finished
۱۷:۳۰
المپیاتس نیژنی نووگوراد
۱
۰
تام تامسک
Finished
۱۵:۳۰
Tekstilshchik Ivanovo
۰
۰
Veles Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FC Alania Vladikavkaz
۲
۴
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۲۰:۳۰
ولگار
۳
۰
FK Krasnodar-2
Finished
۱۹:۳۰
Norway
تاپسرین،بانوان
کولبوتن
۲
۱
روا
Finished
۱۷:۳۰
ارنا - بیورنار
۰
۳
والرنگا
Finished
۱۶:۰۰
لین
۲
۳
کوینر
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
جام شمال شرقی، مرحله حذفی
سیارا
۳
۱
باهیا
Finished
۲۳:۳۰
Norway
دسته دوم، گروه 1
موس
۰
۲
آلتا
Finished
۱۸:۳۰
کجیلساس
۰
۱
Eidsvold TF
Finished
۱۸:۳۰
Tromsdalen Uil
۰
۰
هودد ال
Finished
۲۰:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۱
اسکید فوتبال
Finished
۱۸:۳۰
Norway
دسته دوم، گروه 2
Sotra SK
۳
۰
نوتودن
Finished
۱۶:۳۰
ارندال
۰
۱
Vard Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
براین
۵
۰
فزام لارویک
Finished
۱۸:۳۰
بائریوم
۱
۲
فلککروی
Finished
۱۸:۳۰
Austria Amateur
لیگ ترول
اس سی امست 1933
۸
۱
SV Hall
Finished
۲۰:۳۰
FC Wacker Innsbruck II
۲
۲
FC Kufstein
Finished
۱۸:۳۰
FC Kitzbühel
۰
۱
ریچنائو
Finished
۲۰:۳۰
Mongolia
First League
Khoromkhon FC
۴
۰
Khovd Western
Finished
۰۹:۳۰
Khukh Chononuud
-
-
Khan-uul
Finished
۰۶:۳۰
Australia
لیگ برتر بریزبن رزرو
The Gap Reserve
۲
۳
Centenary Stormers
Finished
۰۹:۳۰
Mongolia
Premier League
Ub Mazaalainuud
۰
۳
Anduud City
Finished
۱۵:۳۰
Fc Ulaanbaatar
۶
۰
Gepro Fc
Finished
۱۲:۳۰
Croatia
دسته یک، زنان
ویکتوریجا
۰
۱
Znk Katarina Zrinski
Finished
۲۱:۰۰
Znk Neretva
۶
۰
Znk Lepoglava
Finished
۲۱:۰۰
Znk Split
۳
۰
Znk Dinamo
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Mineiro, Modulo I, Trofeu Inconfidencia
کروزیرو
۳
۰
پاتروکیننس
Finished
۲۲:۰۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
AC Milan Srl
۱
۲
Cagliari Srl
Finished
۱۲:۳۰
Juventus Turin Srl
۲
۰
AS Roma Srl
Finished
۱۲:۳۰
Brescia Calcio Srl
۲
۴
UC Sampdoria Srl
Finished
۱۲:۳۰
SSC Napoli Srl
۰
۲
SS Lazio Srl
Finished
۱۲:۳۰
Atalanta Srl
۱
۱
FC Inter Milano Srl
Finished
۱۲:۳۰
Lithuania
II Lyga Pietu
FK Silas
۶
۲
FK Utenis Utena
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
اسلیلیگا B
کیلاجک
۱
۲
Voru FC Helios
Finished
۱۷:۳۰
Finland Amateur
دسته سوم تورکو
تورون پالوکرهو
۵
۱
Tove
Finished
۱۷:۴۵
Nicaragua
U20 Liga Primera Juvenil
Managua
۲
۱
Cd Junior De Managua
Finished
۲۱:۳۰
England
اف ای کاپ
ارسنال
۲
۱
چلسی
Finished
۲۱:۰۰
Australia
لیگ ایالتی غرب ، دسته 1
Forrestfield United
۱
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی، زنان
SK Sturm Graz
۷
۰
Znk Maribor
Finished
۱۶:۰۰
SC Sand
۳
۰
BSC Young Boys
Finished
۱۹:۳۰
Japan
جی لیگ ۲
فجیانو اوکایاما
۱
۲
FC Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Serbia
تورنومنت اوبرندوف زیر 19سال
رادنیکی 1923
۱
۳
راد بیوگراد
Finished
۱۳:۳۰
بلگراد
-
-
اینترناسیونال
Cancelled
۱۲:۳۰
FK Brodarac
۶
۱
Rfk Novi Sad
Finished
۱۳:۳۰
Australia
لیگ وتو گلد کوئست استرالیا
Runaway Bay
۵
۰
مودگیرابا
Finished
۱۰:۳۰
Musgrave
-
-
Bond Bullsharks
Cancelled
۱۰:۳۰
Slovakia
اسلونسکی پوهار
کمتوو
۲
۳
Tj Velke Lovce
Finished
۱۹:۳۰
FK SK Danubia Hruby Sur
۰
۴
اسلووان موست پری براتیسلیو
Finished
۱۹:۳۰
Nmsk 1922 براتیسلاوا
۱
۰
Domino Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
لیگ 3
ورانوف ناد توپلو
۲
۱
MSK Spisske Podhradie
Finished
۱۹:۰۰
FK Humenne
۱
۱
SK Odeva Lipany
Finished
۱۹:۰۰
Spisska Nova Ves
۱
۱
اسویدنیک
Finished
۱۹:۰۰
Finland
یکونن
Vaasan Palloseura
۴
۱
کا پی وی کاکولا
Finished
۱۸:۳۰
اکیناس ایدروتسفورنینگ
۰
۱
کی تی پی
Finished
۱۷:۳۰
Mypa Myllykoski
۰
۰
کاجانی
Finished
۱۸:۳۰
اولو
۲
۱
یارو
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
لیگ دسته دوم فوتبال لهستان/لاس
پاید لینامیسکوند
۳
۰
Pohja-Sakala
Finished
۱۴:۳۰
Australia
لیگ 1 پایتخت بریزبن
The Lakes
۲
۲
AC Carina Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Virginia United Reserve
-
-
MT Gravatt Hawks FC
Cancelled
۱۰:۳۰
Australia
U20 Western Australian Premier League
Bayswater City SC
۳
۲
Perth Glory FC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
لیگ برتر گلد کوئست استرالیا رزرو
Surfers Paradise
۴
۰
برادبیچ یونایند
Finished
۰۷:۱۵
Brazil
Sergipano, Final Round
AD Confianca SE
۱
۰
AD Frei Paulistano SE
Finished
۲۳:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev
۸
۰
Nomme Kalju FC
Finished
۱۷:۳۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
لاوتراچ
۲
۱
دورنبیرنیر
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
پالیستا،سری ای 1،تروفیو دو اینتریور،بازیهای حذفی
اینتر د لیمیرا
۱
۲
گوارانی
Finished
۱۸:۳۰
Russia
رقابتهای قهرمانی ناحیه روستوف
باتاییسک
-
-
Ooo Kalinina
inprogress
۱۸:۳۰
اسکا دگتو
۱
۲
FC Azov
Finished
۱۸:۳۰
FC Novoshakhtinsk
۲
۲
چایکا ام پسچانوکوپسکو
Finished
۱۸:۳۰
Forte-m Taganrog
-
-
Rostselmash-m Rostov On Don
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Finland Amateur
دسته سوم هلسینکی / اوسیما 1
فینکورد
۱
۳
پوکسیت
Finished
۱۷:۴۵
Simulated Reality League
FA Cup SRL
Arsenal FC Srl
۰
۲
Chelsea FC Srl
Finished
۱۷:۳۰
Singapore
سوپر لیگ
هوگانگ یونایتد
-
-
گیلانگ اینترنشنال
Cancelled
۱۴:۰۰
یانگ لیونز
-
-
بالستیر خلسا
Cancelled
۱۴:۰۰
Finland Amateur
دسته سوم هلسینکی / اوسیما 2
ام پی اس / اتلتیکو مالمی
۰
۰
پونیستاجات
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
لیگ دسته دوم فوتبال لهستان/پوهی
جی کا سیلامی کالیو
۱
۱
جوگوا اس کا نوروس ۹۶
Finished
۱۴:۳۰
Bhutan
Premier League
Paro Fc
۸
۰
Druk Stars FC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
West State League Division 1, Reserve
Forrestfield United SC
-
-
Joondalup Utd FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
۳
۲
Pohang Steelers (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Seongnam FC (SRL)
۱
۰
FC Seoul (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Incheon United FC (SRL)
۵
۲
Gwangju FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
لیگ وتو گلد کوئست استرالیا1رزرو
Musgrave Reserves
-
-
Bond Bullsharks
Cancelled
۰۸:۱۵
Runaway Bay Reverse
-
-
Mudgeeraba Reserve
Cancelled
۰۸:۱۵
Ireland
دسته یک
کوبه رامبلرز
-
-
گالوی یونایتد
Cancelled
۲۲:۳۰
لانگفورد تون
-
-
اتلون تاون
Cancelled
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید